Jazda Testowa LNG

Ciężarówka Stralis na LNG trafiła na test do naszej firmy.

Napęd na LNG to kolejny krok w kierunku dekarbonizacji transportu drogowego. Stosowanie tego głęboko schłodzonego (–162 °C) płynnego gazu ziemnego pozwala na zmniejszenie o 40% ilości wydzielanego CO2 oraz na wyeliminowanie emisji cząstek stałych i tlenków azotu.

Ponadto producent chwali się obniżonym poziomem głośności we wspomnianym modelu – Stralis NP na LNG jest o połowę cichszy od odpowiedników na olej napędowy. To zaleta zarówno z punktu widzenia kierowcy Duszy Tomasza, której teraz testuje samochód.

INFORMACJA
o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników www.elmex.com.pl

Wobec dbałości o bezpieczeństwo Państwa danych osobowych oraz zapewnienie zgodności przetwarzania z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Elmex Logistics Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych Osobowych (IODO). IODO jest osobą, z którą mogą się Państwo kontaktować we wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych oraz realizacją praw związanych z przetwarzaniem.

- Treść klauzuli informacyjnej
- Treść polityki cookies
- Treść polityki prywatności