SafetyLAB

Odwiedzili nas studenci Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu z wydziału Architektury i Wzornictwa w ramach programu SafetyLAB.

Młodzi naukowcy chcą zwiększyć bezpieczeństwo kierowców, więc szukali inspiracji u profesjonalistów, którzy mogą z doświadczenia powiedzieć, na co warto zwrócić uwagę.

Również studenci mieli małe szkolenia z obsługiwania tachografu i transicsa, zapoznali się z tym, jak wygląda prawdziwa ciężarówka.

Mamy nadzieję,że dzięki spotkaniu w Elmexie młodzi designerzy zaprojektują produkt, który będzie korzystny i pomoże zrobić pracę kierowców łatwiejszą i bezpieczniejszą.

INFORMACJA
o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników www.elmex.com.pl

Wobec dbałości o bezpieczeństwo Państwa danych osobowych oraz zapewnienie zgodności przetwarzania z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Elmex Logistics Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych Osobowych (IODO). IODO jest osobą, z którą mogą się Państwo kontaktować we wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych oraz realizacją praw związanych z przetwarzaniem.

- Treść klauzuli informacyjnej
- Treść polityki cookies
- Treść polityki prywatności